Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

Yüksek kaliteli çift katmanlı materyalden üretilen Dafoni ekran koruyucu film, cihazınızın ekranının çizilmesini önler. Parmak izinden, tozdan ve çizilmelerden korur. Telefon üzerine kolayca uygulanabilir. İnce yapısı sayesinde ekran üzerinde farkedilmez.Dokunmatik ekranın hassaslığını kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.Neden Dafoni full body ekran koruyucu filmi tercih etmeliyim?

Dafoni Screen Guard ekran koruyucu film diğer standart filmlerden farklı olarak 2 katmanlı olarak üretilmiştir. Bundan dolayı daha dayanıklıdır ve uygulaması daha kolaydır. Paketinden ulaşabileceğiniz Türkçe uygulama videosunu izleyerek, kolayca telefonunuza uygulayabilirsiniz. Herhangi bir sıvı kullanımı gerektirmez.Dafoni tam gövde koruyucu film, özel ve güçlü yapısı sayesinde cihazınızın ön ve arka yüzeylerini çizilmelere karşı korur. Dafonı tam gövde koruyucu film, telefonun fonksiyonlarını kısıtlamaz ve ekran dokunmatiğinin hassasiyetini düşürmez. Tam gövde koruyucu film telefonunuzun arka kapağı ya da kıvrımlı yerleri ile uyumludur. Tek parça halinde bir film değil, cihazınızın tasarımına uygun parçalar halinde üretilmiştir. Su ile uygulanır ve istenildiği zaman kolayca çıkarılabilir. Uzun ömürlü ve kalitelidir.Dafoni tam gövde koruyucu filmin özellikleri:

Şeffaf ve ince (0.2mm) bir yapıya sahiptir. Film dikkatli bakılmadığı sürece telefonunuzun üzerinde görünmez.

Basit bir koruyucu film değildir, çabuk çizilmez, kenarlardan ayrılmaya başlamaz.

Telefonun özelliklerini kısıtlamaz, tuşları, bağlantı noktalarını engellemez.

Özel uygulama yöntemi ile uygulama sonrası kabarcık oluşmaz.

Çıkartılmak istendiği takdirde iz veya hasar bırakmadan cihazdan ayrılabilir.

Sararma yapmaz, ekranın renk ve canlılığını etkilemez.

Dafonı tam gövde koruyucu film uygulamaUygulama özel su karışımı ile yapılmaktadır ve uygulama sonrası filmin 24 saat kurumaya bırakılması gerekmektedir. Filmden yüksek fayda sağlamak için telefonunuzu 24 saat boyunca kullanmamanız gerektiğini unutmayın.

Adım 1: Ellerinizi (özellikle parmak uçlarınızı) iyice yıkayınız.

Adım 2: Cihazınızı kapatınız ve bir süre bekleyiniz.

Adım 3: Toz bırakmayan, yumuşak ve kuru bir bezle cihazınızı iyice siliniz.

Adım 4: Bir kâse içerisine su ve birkaç damla bulaşık deterjanı karıştırınız. (önerilen 2 damla) parmak uçlarınızı bu suya

batırarak dafonı korumanın üzerinde parmak izi kalmasını engelleyebilirsiniz.

Adım 5: Dafonı koruyucuyu filmi bağlı olduğu yüzeyinden sırayla parça parça çıkarınız. Çıkardığınız parçayı cihaza uygulayıp diğer parçaya geçiniz.

Adım 6: Dafonı korumanın yapışkan tarafı yukarı gelecek şekilde avucunuza veya temiz bir yere seriniz.

Adım 7: ıslattığınız parmak uçlarınız ile yapışkan tarafı ortalardan kenarlara doğru baskıyı azaltarak ıslatınız. (köşelerin daha az ıslanması uygulama süresini kısaltacaktır. Cihazınızı değil dafonı korumayı ıslatınız.)

Adım 8: Dafoni korumayı cihazınıza hizalayarak uygulayınız. küçük parçaları çok fazla ıslatmayınız. bu yapışmalarını kolaylaştıracaktır.

Adım 9: Kredi kartı gibi herhangi bir plastik kart kullanarak film ve cihazınızın arasında kalan sıvıyı içerden dışarı doğru itiniz. sıvıyı kenarlardan atarken, cihazınızın açık olan şarj ve kulaklık girişi gibi kısımlarına su kaçmamasına dikkat ediniz.

Adım 10: Uygulama tamamlanmıştır. uygulama sonrası cihaz ve ekran biraz puslu görünecektir. bu normal bir durumdur. telefonunuzu 24 saat kurumaya bırakınız. 24 saat sonrasında cihazınızı açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.Uygulama ile ilgili öneriler:

Uygulamanın sorunsuz yapılabilmesi için cihazınızı kapatıp ekranın biraz soğumasını bekleyiniz.

Deterjanın görevi filmin üzerinde iz kalmasını engellemektir. su içerisine fazla deterjan dökmeniz filmin yapışmasını zorlaştıracağı gibi kuruma sonrası filmin üzerinde renklerin oluşmasına neden olacaktır. bu yüzden 1-2 damlanın üzerinde bulaşık deterjanı kullanmayınız.

Uygulama sırasında cihazınızı değil filmi ıslatmanız gerektiğini unutmayınız. filmle birlikte ayrıca cihazın ekranına su damlatmayınız.

Filmin yapışması için baskı uygulamadan önce tam hizalı olup olmadığını kontrol ediniz.

Köşeleri başparmağınızla 1-2 dakika baskı uygulayarak sabitleyiniz.

Uygulama sonrası 24 saat boyunca telefonu açmayınız. ekran açıldığında sıcaklıktan dolayı kuruma işlemi hızlanacağı için filmin üzerinde renklenme olacaktır.Paket İçeriği

1 adet full body ekran koruyucu film

Temizleme bezi

Türkçe anlatımwww.ell724.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}